Nauka Polskiego

Nauka języka obcego to nie tylko zapamiętanie trudnych form gramatycznych, to też uchwycenie i przekazanie różnic kulturowych, kontekstu społecznego z jednoczesnym uwzględnieniem czym żyje dana grupa wiekowa. Taka idea przyświecała autorom naszych podręczników do nauki języka polskiego.

Fundacja Towarzystwo Projektów Edukacyjnych posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej i  znakomitych specjalistów, którzy stworzyli podręczniki, zawierające ciekawe teksty, angażujące ćwiczenia  i  nietuzinkową szatę graficzną. Te wszystkie sprawiają, że nasze książki wyróżniają się na rynku produktów do nauki języka polskiego. 

Po lekcjach z naszym programem nastolatek z Wielkiej Brytanii bez problemu odnajdzie się w grupie rówieśniczej w Polsce. Odpowiednio dobrane teksty kulturowe sprawiają, że znajdzie połączenie pomiędzy swoją codzienną aktywnością w Anglii z aktywnością rówieśników w Polsce. O takie konteksty zadbali nasi autorzy, aby podręczniki zawierały również elementy żywego języka,  przy jednoczesnym zadbaniu o odpowiednie teksty  polskiej literatury pięknej i  elementy historii Polski. Prezentowane na stronie podręczniki powstały w ścisłej współpracy zespołów z Polski i Wielkiej Brytanii  przy współpracy z Polską Macierzą Szkolną oraz Polonicum. I są dostosowane  do programu nauczania przygotowującego do zdawania egzaminu z języka polskiego, a szczególnie General Certificate of Secondary Education.

Nauka Polskiego
Zajrzyj. Pobierz. Ucz się.
Skip to content