Aktualności

Gala zakończenia projektu i konkursu "Miasto Pamięci"

 Gala zakończenia projektu i konkursu
Gala zakończenie konkursu i projektu "Miasto Pamięci" za nami. 3 lutego na Hali Głównej Dworca Centralnego w Warszawie mieliśmy przyjemność wręczyć laureatom i nauczycielom nagrody.
Galę uświetniły przemówienia: Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty Pana Krzysztofa Wiśniewskiego, Prezesa Zarządu Fundacji Towarzystwo Projektów Edukacyjnych Pawła Zarzyckiego, Prezesa Zarządu PGE Energia Ciepła Pana Wojciecha Dąbrowskiego i Prezesa PKP Pana Krzysztofa Mamińskiego.

Jest nam niezwykle miło, że tylu uczniów przybyło na tą uroczystość cieszyć się z nagrodzonymi uczniami i nauczycielami. Trudny temat, o którym mówi projekt "Miasto Pamięci" został przez młodzież bardzo dobrze zrozumiany i w niezwykle twórczy sposób opisany. Serdecznie gratulujemy wszystkich, którzy wzięli udział.

Dla tych, którzy nie mogli być z nami w poniedziałek zamieszczamy listę nagrodzonych i wyróżnionych:
1.Miejsce specjalne: Zofia Drajkarz z IV Liceum Ogólnokształcące Im .H. Żółkiewskiego w Siedlcach, nauczyciel prowadzący: Witold Boberek
1.miejsce: Hubert Wiktorzak z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Kupieckich w Płocku: nauczyciel prowadzący Robert Trębacki
2.miejsce: Bartosz Ludwiczak z: VII Liceum Ogólnokształcącego w Płocku im. Aleksandra Macieszy nauczyciel prowadzący: Ewa Pełczyńska
3.miejsce: Maja Mikołajczyk z CLVI LO Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”: nauczyciel prowadzący: Diana Janiec-Mirosławska

Wyróżnieni:
1. Marcin Grycel z CLVI LO Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich” : nauczyciel prowadzący: Diana Janiec-Mirosławska
2. Krzysztof Duda z Liceum Ogólnokształcącego nr 3 STO: nauczyciel prowadzący: Dorota Jasik
3. Małgorzata Stelęgowska z CLVI LO Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”: nauczyciel prowadzący: Diana Janiec-Mirosławska
4. Julia Mucha z CLVI LO Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich” : nauczyciel prowadzący: Diana Janiec-Mirosławska
5. Julia Lenard z III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Płocku: nauczyciel prowadzący: Katarzyna Kozłowska
6. Zofia Smolik z CLVI LO Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”: nauczyciel prowadzący: Diana Janiec-Mirosławska
7. Samanta Nosalik z LXIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 : nauczyciel prowadzący: Monika Malicka
8. Natalia Waśniewska z VII Liceum Ogólnokształcącego w Płocku im. Aleksandra Macieszy: nauczyciel prowadzący: Ewa Pełczyńska
9. Maciej Ruciński z CLVI LO Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich": nauczyciel prowadzący: Bartosz Borkowski 10. Natalia Stola z Liceum Ogólnokształcącego nr 3 STO: nauczyciel prowadzący: Dorota Jasik

Nagrodzeni nauczyciele:
Diana Janiec-Mirosławska z CLVI LO Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”
Ewa Pełczyńska z VII Liceum Ogólnokształcącego w Płocku im. Aleksandra Macieszy
Urszula Oneksiak z 69 Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania 1944 Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

Projekt jest częścią projektu "Tablice Pamięci" prowadzonego przez Fundację PGE Energia Cieplna.
03.02.2020
designed by Czwarta Fala www.czwartafala.pl

Zapisz się do naszego newslettera

* pola obowązkowe