5 Minut czytania
ikona
ikona

„Dziś jest Pojutrze” gra z edukacją w tle.

Spotkanie oraz gra z wystawą „Dziś jest Pojutrze” na warszawskim Mokotowie za nami💪

Serdecznie dziękujemy gościom Burmistrzowi Rafałowi Miastowskiemu, Zastępczyni Burmistrza Annie Lasockiej, Zastępcy Burmistrza Krzysztofowi Skolimowskiemu Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy oraz historykowi Witold Rawski. Bardzo dziękujemy nauczycielom i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 46 Warszawa!

Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Joanna Tarnowska Towarzystwo Projektów Edukacyjnych. Wiceburmistrz Krzysztof Skolimowski powiedział o swoich doświadczeniach bycia harcerzem i podkreślił istotę kreowania rzeczywistości dla przyszłości. Następnie wprowadzenie do tematu wystawy oraz gry poprowadził historyk Witold Rawski.

Nie pozostało nic innego jak rozwiązać QUIZE. Wszyscy bardzo się zaangażowali, nie tylko młodzież wzięła udział w grze, zaproszeni goście wraz z nauczycielami również poszukiwali odpowiedzi. Dziękujemy za to miłe spotkanie z edukacją w tle.

➡️Wystawę będzie można oglądać na dziedzińcu Kościoła Dominikanów ul. Dominikańska 2 do 21 września.

Partnerem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Projekt „Harcerstwo w służbie Bogu i Ojczyźnie” jest realizowany przez Towarzystwo Projektów Edukacyjnych wraz z Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej oraz Fundacją Grupa PGE.

Spodobał Ci się wpis? Podaj dalej!
< poprzedni artykuł następny artykuł >
0 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content