4 Minut czytania
ikona
ikona

„My Polacy! O polskości Śląska” koncert dla młodzieży w Opolu

1 grudnia spędziliśmy w OPOLU!Wydarzenia kulturalne „My Polacy! O polskości Śląska” rozpoczęliśmy od koncertu w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu. Ze sceny powitali młodzież oraz nauczycieli Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty oraz współautor wystawy i albumu Bolesław Bezeg.

Po części wprowadzającej w której nie zabrakło projekcji filmu edukacyjnego na scenę wyszli wyczekiwani ARTYŚCI: ✨Darek Malejonek✨Siostry Melosik✨Damian Ukeje✨Kasia Malejonek✨Mona✨Tomasz Tomacki Mackiewicz✨T.ETNO Tomasz Drozdek✨Kacper Popek.

Nie sypiąc datami, ale budując atmosferę pokazali Ducha Śląska…. w rockowych oraz popowych piosenkach porwali publikę! Serdecznie dziękujemy gościom, a przede wszystkim wspaniałej opolskiej publiczności!

Drugim wydarzeniem tego dnia był otwarcie wystawy plenerowej „My Polacy! O polskości Śląska”.

O 14.00 na Placu Wolności w Opolu autor wystawy Bolesław Bezeg wraz z Michałem Siek, Opolski Kurator Oświaty przywitali gości. Po przecięciu wstęgi zaproszono zebranych do wspólnego zwiedzania.

👀Zapraszamy do oglądania wystawy, będzie stała na Placu Wolności (ul. Minorytów 4) do 10.01.2024!

Otwarcie wystawy „My Polacy! O polskości Śląska” w Opolu

🙌Dziękujemy Kuratorium Oświaty w Opolu za wspólną organizację wydarzeń!

🙌Dziękujemy Biuro Programu Niepodległa za wsparcie projektu! Dofinansowano z Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego

Spodobał Ci się wpis? Podaj dalej!
< poprzedni artykuł następny artykuł >
0 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content