5 Minut czytania
ikona
ikona

#PograniczeSztuki, #MyPolacy! do posłuchania online.

Na prośbę słuchaczy i słuchaczek organizowanych przez nas koncertów zamieściliśmy kolejne płyty na platformie streamingowej: SPOTIFY!

Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej osób będzie mogło posłuchać unikatowych aranżacji, oryginalnych tekstów i nieszablonowych melodii.

#PograniczeSztuki to płyta instrumentalna, nagrana podczas polsko-ukraińskiego koncertu w Filharmonii Lubelskiej. Znajdziecie na niej współczesne aranżacje utworów polskich oraz ukraińskich kompozytorów muzyki poważnej jak i jej współczesne wytwory. Z pewnością #PograniczeSztuki to płyta, która poszerza horyzonty, prezentuje zupełnie inne oblicze „muzyki poważnej”. Mecenasem całego projektu jest Fundacja Grupy PGE.

POSŁUCHAJ: POGRANICZE SZTUKI. DWA NARODY W JEDNYM BRZMIENIU

„My Polacy! O polskości Śląska” to kompozycja piosenek różnych autorów i muzyków zrealizowana przez dyrektora artystycznego Darka „Maleo” Malejonka. Teksty, które opowiadają o bohaterach i bohaterkach Śląska, jak również o ważnych elementach jego historii. Utwory te mają nie tylko zachęcić młodzież do poznawania historii Śląska, ale również zabrać w emocjonalną podróż.

POSŁUCHAJ: MY POLACY! O POLSKOŚCI ŚLĄSKA

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o muzycznej aranżacji zapraszamy na stronę: https://polskoscslaska.pl/

Spodobał Ci się wpis? Podaj dalej!
< poprzedni artykuł następny artykuł >
0 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content