2 Minut czytania
ikona
ikona

Wernisaż Przemyskich Pejzaży

Warsztaty już za nami. Emocje powoli opadają, a nowe znajomości kwitną. Dopiero zdobyta wiedza ugruntowywuje się zaś pejzaże uczestników czekają na końcowe szlify. Poziom warsztatów bardzo nas zaskoczył gdyż na sali nie było młodych adeptów sztuki, byli artyści. Dyskusje o sztuce, farbach, warsztacie czy perspektywie słychać było w każdym zakątku pracowni, w którą na trzy dni zamienił się PCEN oddział w Przemyślu.

Sztuka jest tworzona dla ludzi, dla odbiorcy, a więc akt stworzenia dzieła jest niekompletny dopóki nie ma wystawy, wernisażu i odbiorcy.

Z wielką radością zapraszamy Was na wernisaż do Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu 28.10.2020, a później do zwiedzania wystawy.

Pejzaże Przemyśla wraz z krajobrazami Roberta Bluja i Eweliny Bluj będą wisieć w holu głównym Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Miejsce wernisażu nie jest przypadkowe. Chcieliśmy by było wyjątkowe dla artystów biorących udział w projekcie, a równocześnie dostępne dla szerokiej publiczności.

Ewelina Bluj układa prace uczestników…

Relacje z warsztatów możecie zobaczyć na naszym IG, a krótki filmik z wydarzenia jest już na naszym fanpage czy w artykule na blogu. Jednak żadne z tych relacji nie zastąpi osobistej interakcji z obrazami!!!

ZAPRASZAMY!!!

    Spodobał Ci się wpis? Podaj dalej!
    < poprzedni artykuł następny artykuł >
    0 Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *