5 Minut czytania
ikona
ikona

Konferencja „Droga do Morza”

Druga konferencja „Droga do Morza” już za nami. To już kolejny raz spotykamy się online z nauczycielami by przedstawić materiały dydaktyczne, które zostały przekazane dla uczniów.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor Fundacji Pani Joanna Tarnowska, która poza wprowadzeniem nauczycieli w tematykę projektu, pokazała jego możliwości onlinowe. Jest to pierwszy projekt, który jest prowadzony dwutorowo, zarówno w offline jak i online. Dzięki temu nie zależnie od formy prowadzonych lekcji uczniowie mogą skorzystać z bogatej oferty mini podręczników, filmów, wystaw czy quizów przygotowanych dla nich przez specjalistów.

Jeśli chcecie zobaczyć już teraz co dla Was przygotowaliśmy ZAJRZYJCIE TU!

Później głos zabrał dr Marcin Szerle autor mini podręczników dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podkreślił fenomen jakim była Gdynia i jej port, a także wpływie banków na jej powstanie i rozwój.

Następnie głos zabrała Małgorzata Daniluk autorka scenariuszy lekcji dla nauczycieli i ścieżki multimedialnej (którą możesz przejść TUTAJ).

Na zakończenie został puszczony film „Droga do Morza” w reżyserii Michała Szymanowicza. Jest to specjalna wersja fabularyzowanego dokumentu trwającego 18 minut by mógł być wykorzystany w trakcie lekcji.

CHCESZ ZOBACZYĆ FILM „DROGA DO MORZA” WEJDŹ TUTAJ!

Jeśli chcesz wiedzieć o projekcie więcej zajrzyj TU lub TUTAJ.

Spodobał Ci się wpis? Podaj dalej!
< poprzedni artykuł następny artykuł >
0 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content